digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Web Yazılım

Web Yazılım

Web yazılım, web tasarımın özel kodlama ile arka planının oluşturulması işlemidir. Web tasarım yapılırken, tasarımın ön planı ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

Kurumsal web yazılım, isim yapmış şirketler ya da reklam ve tanıtım gerçekleştirmek isteyen işletmeler için yapılmaktadır. Bu süreçte müşterilere profesyonel web yazılım hizmeti verilmektedir. Müşterinin dilediği tasarıma göre arka plan hazırlanır ve sitenin iskelet yapısı oluşturulur. Hareketli animasyon panelleri, link panelleri, sekme ve sayfa panelleri oluşturulur. Bu paneller açık hale getirilir ve web yazılım uzmanlarımız tarafından kodlama yapılarak, panellerin kullanıma hazır hale gelmesini sağlanır.  PHP altyapısı kullanılarak harf, işaret ve rakamların kombinasyonu ile oluşturulan kodlar ile site tasarımı oluşturulmaktadır.

web yazılım
web yazılım fiyatları

Web Yazılım Fiyatları

Digiport, web yazılım sektöründe önde gelen şirketler arasında yer almaktadır. Ajansımızda yazılımların uygulanması için pek çok uzman görev almaktadır. Uzmanlarımızın yaptıkları çalışmalar, genel olarak sipariş üzerinedir.

Standart tasarımların maliyetleri ise sabittir ancak özel siparişler, müşteriye daha yüksek bir tutar ile ücretlendirilmektedir. Ancak standart tasarımlar üzerinde de müşterinin isteğine göre bazı değişiklikler yapılabilmektedir. Bu değişiklikler genel anlamda sitenin animasyonu, açma-kapama efektleri, yazı stili ve sekmelerde yer alana sayfa ve açıklama çeşitliliği üzerinedir ve müşteriye ekstra ücret olarak yansıtılmaktadır.

Sahip olduğu uzman kadrosu ile uzun yıllardan beri hizmet veren Digiport, sektörde büyük bir ilerleme kaydetmiş ve oldukça geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Haber Sitesi Yazılımı

Sınırsız içerik, kategori ve manşet ekleme özelliği olan mobil uyumlu, SEO dostu haber sitesi yazılımı.

Emlak Sitesi Yazılımı

Sınırsız emlak, lokasyon ve özellik ekleme özelliği olan mobil uyumlu, SEO dostu emlak sitesi yazılımı.

E-Ticaret Sitesi Yazılımı

Sınırsız ürün ve kategori ekleme özelliği olan, kargo ve fatura modüllerine sahip, mobil uyumlu, SEO dostu E-Ticaret sitesi yazılımı.

Otel Sitesi Yazılımı

Sınırsız oda ve özellik ekleme özelliği olan, rezervasyon sistemli, mobil uyumlu, SEO dostu otel sitesi yazılımı.

Restoran Sitesi Yazılımı

Sınırsız menü ve özellik eğleme özelliği olan, rezervasyon sistemli, mobil uyumlu, SEO dostu restoran sitesi yazılımı.

Araç Kiralama Sitesi Yazılımı

Sınırsız araç, kategori ve manşet ekleme özelliği olan, kiralama modüllü, mobil uyumlu, SEO dostu araç kiralama sitesi yazılımı.

Web Yazılım Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!