digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web tasarım, internetin gelişmesi ile ortaya çıkan bir iş sektörü haline gelmiştir. Günümüzde internet sitelerinin tasarımlarının yapılması için pek çok yöntem ve kodlama işlemleri yapılmaktadır. Web tasarım işlemleri genel olarak kurumsal web tasarım olarak yapılmaktadır. Bir işletme ya da markanın tanıtılması için profesyonel web tasarım işleri yapılır. Bir sitenin yapılabilmesi için uzman yazılımcıların SEO hizmetini iyi derecede bilmesi ve etkin bir şekilde kullanabilmesi gerekmektedir.

Bunun yanı sıra uygun kodlama yöntemlerinin de etkin bir şekilde uygulanması gerekir. Bu yöntemlerde yapılabilecek en ufak hata bile sitenin fonksiyonlarının doğru çalışmamasına yol açar. Bu yüzden site tasarımlarının uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Sitenin tasarımının ve içerik yapısının doğru ve düzenli bir şekilde yapılması, sitenin SEO yöntemi ile tanıtılması açısından oldukça kolay olacaktır. Digiport bu işlemleri alanında uzman personel sayesinde etkin bir şekilde yapmaktadır.

web tasarım
web tasarım fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Digiport olarak müşterimizin talepleri üzerinde özel tasarımlar yapıp arka plan efektleri ekleyebilmekteyiz. Ajansımızda görev alan personelimiz, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da kurslarda web tasarım eğitimi almış sertifikalı uzman kişilerdir. Web sitesi fiyatları talep edilen özelliklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatların değişkenliği, SEO hizmetinin kullanım şekline ve site üzerinde yapılan animasyonlara göre değişiklik gösterir. Fiyatların artması internet sitesinin kalitesinin artması ile doğru orantılıdır. Hazırlamış olduğumuz internet sitesi tasarımlarında PHP alt yapısını kullanmaktayız.

Digiport, sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren bir şirket olup, müşterilerine oldukça kaliteli ve kullanımı kolay internet siteleri hazırlamaktadır. Ajansımız sipariş usulü çalışmakta ve hazırladığı tüm işleri uzman bir ekip ile gerçekleştirmektedir. Güncel kodlama standartlarına göre yöntemin panelli olarak tasarladığımız web siteleri %100 mobil uyumlu olup SEO kriterlerine de uygundur.

Yönetim Paneli

Kolay yönetilebilen, PHP tabanlı, sınırız sayfa, hizmet, proje ve ürün ekleme özellikleri sahip modern bir tasarıma sahip web siteleri tasarlıyoruz.

Mobil Uyum

Kullanıcı deneyimi odaklı, cep telefonu, tablet ve diğer mobil cihazlarda çalışan esnek bir tasarıma sahip web siteleri tasarlıyoruz.

Arama Motorları İle Uyum

Google ve diğer arama motorları ile uyumlu, SEO kriterlerine uygun, arama motoru dostu web siteleri hazırlıyoruz.

Modern Tasarım

Güncel tasarım trendleri ile inşaat, sağlık, teknoloji gibi bir çok sektöre uygun yaratıcı bir tasarıma sahip web siteleri hazırlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı davranışlarına odaklı, masaüstü ve mobil cihazlarda çok hızlı açılan, kullanıcıya mükemmel bir deneyim yaşatan web siteleri tasarlıyoruz.

7/24 Destek

Tasarım süreci tamamlandıktan sonra müşterilerimizden gelen talepleri karşılamak amacıyla 7/24 ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Web Tasarım Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!