digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Tanıtım Filmi – Animasyon

Tanıtım Filmi

Reklamcılık alanında pek çok firma çeşitli hizmetler sunmakta, bu hizmetler sayesinde de marka bilinirliği artırılabilmektedir. Tanıtım filmi ise bu alanda en çok sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Digiport müşterilerine bu alanda en kaliteli hizmeti sunan firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle animasyon kurgulama ve yayınlama konusunda titizlikle ve tecrübe ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer almasının nedeni ise uzun yıllar bu alanda varlığını sürdürüyor olmasıdır.

Kurumsal tanıtım filmi aracılığı ile müşteriler pek çok mecrada isimlerini duyurabilmekte ve daha geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Tanıtım filmi çekimi için ise müşterilerin Digiport ile iletişime geçmesi ve taleplerini bildirmesi yeterli olmaktadır. Özellikle kısa vadede vizyonunu genişletmek isteyen kişiler için bu durum büyük avantaj sağlamaktadır.

tanıtım filmi
tanıtım videosu

Tanıtım Videosu

Tanıtım videosu aracılığı ile müşteriler hem internette hem de diğer kanallarda isimlerini duyurabilmektedir. Çekimler için ise Digiport çalışanları tüm tecrübeleri ile konuya kanalize olmaktadır. Bu sayede de prestij konusunda çok daha odak noktalara varış sağlanabilmektedir.

Tanıtım filmi fiyatları ise müşterilerin taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. İstenilen uzunlukta ve çözünürlükte özgün tanıtım filmleri Digiport tarafından hazırlanmaktadır.

Tüm çalışmalar hazırlandıktan sonra müşterilere sunulmakta ve müşterinin onayı ile birlikte ürünler müşteriye teslim edilmektedir.

Animasyon

Animasyon türünde tanıtım filmi talep eden müşteriler için de çeşitli alternatifler DIGIPORT tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilere istedikleri zaman içerisinde en titiz şekilde çalışma sağlanarak teslim edilmektedir.

Çizgi sinema tarzında çekimlerin yanı sıra çizgi film şeklinde çalışmalar da gerçekleştirilebilmektedir. Çizgi animasyon tanıtım filmleri ise müşteriler tarafından en çok rağbet gören hizmetler arasında yer almaktadır.

Animasyon fiyatları konusunda da son derece avantajlı olan DIGIPORT, uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Verilen hizmetler reklam niteliği taşımasının yanı sıra çok farklı mecralarda yer almaya da aracı olmaktadır. Siz de sektörde varlığınızı bir adım daha öne taşımak istiyorsanız DIGIPORT ile iletişime geçerek dilediğiniz hizmet için talep oluşturabilirsiniz.

animasyon
Reklam Filmi

Firmanızı, markanızı ya da öne çıkarmak istediğiniz ürününüzü, reklam filmi ile hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırıyoruz.

Tanıtım Filmi

Şirketininiz kurumsal kimliğini görünür kılmak, tarihinizi ve hizmetlerinizi insanlara anlatabilmek adına tanıtım filminizi çekiyoruz.

Belgesel

Biyografi, tarih, doğa, gezi, mimari gibi alanlarda insanları bilgilendirme amaçlı projeler üretiyor ve insanlara ulaşmasını sağlıyoruz.

Kamu Spotu

Toplumsal faydayı gözeten fikirler üretiyor, sosyal sorumluluk kapsamında projeler geliştiriyoruz.

2D ve 3D Animasyon

2D ve 3D animasyonlar ile derdini daha kısa sürede anlatan ve hedef kitlenize en sağlıklı şekilde ulaşan animasyon projeler gerçekleştiriyoruz.

Infografik Filmler

İlgi çekici, kreatif ve akılda kalıcı fikirler üretiyor, infografik filmlerle insanların izlemesini sağlıyoruz.

Tanıtım Filmi Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!