digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Sosyal Medya

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Günümüzde sosyal medya, oldukça yaygın kullanılmaktadır. Dünyada insanların %85’lik bir diliminin sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Bu hesaplar üzerinden insanlar, günlük yaşantılarında yaptıkları aktiviteleri ve yaşadıkları anıları arkadaşları ile paylaşmaktadır.

Digiport sosyal medya ekibi; markanızın imajını güvenilir ve dikkat çekici hale gelmesini sağlamak için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, içeriklerizi planlıyor ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor.

Sosyal medya hesap yönetimi, danışmanlıklar üzerinden yapılmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan reklam ve tanıtımlar, bu danışmanlıklar vasıtasıyla yönetilmektedir. Böylece reklam ve tanıtımlar daha düzenli bir şekilde uygulanmaktadır.

Proje boyunca kişisel / kurumsal hesaplarınız için sosyal medya paylaşım takvimi oluşturup etkileşimi ve takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Sosyal medya hesap yönetimi iş yoğunluğu yaşayan veya takipçi sayılarını arttırarak yüksek kitlelere hitap etmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği ve mutlaka destek almaları gereken bir iş kolu haline gelmiştir.

sosyal medya
sosyal medya danışmanlığı

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Digiport, sosyal medya sektöründe oldukça büyük bir ilerleme kaydetmiş bir şirkettir. Ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren Digiport, internet üzerinden verilen tüm hizmetler için hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin arasında; sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı, Facebook reklam yönetimi, Instagram reklam yönetimi, Twitter reklam yönetimi ve dijital pazarlama bulunmaktadır. Her konuda uzman personel kadrosu, tüm müşteri kitlelerine üstün kalitede hizmet vermektedir.

Sosyal medya reklam yönetimi hesap yönetiminden farklı olarak, sosyal medya hesaplarından alınan yetki ile oluşturulan reklam strajeleri, hedef kitle analizi gibi uygulamalar sonrasında reklam bütçelerini en uygun şekilde kullanarak en çok erişime ulaşılması işlemidir.

Sosyal medya yönetimi, Digiport tarafından verilen bir danışmanlık hizmetidir. Satışı yapılacak ürün hakkında reklam ve tanıtımlar yapılmakta ve uygun müşteri kitlesi tespit edilmektedir. Bu sayede ürün, uygun müşteri kitlesine tanıtılmakta ve satış oranları artmaktadır. Müşteri kitlesinin tamamına ulaşmak, yönetim sürecinin öncelikli amaçlarından birisidir.

Sosyal medya reklamcılığında dikkat edilmemesi gereken yasal süreçler, reklam alanları, reklamda kullanılması gereken terimler, reklam görselleri gibi bir çok bilgi ve tecrübe gereken işlemlerin tamamı Digiport tarafından yapılmaktadır.

Facebook

Sosyal medyanın kuruluşunun öncüsü ve milyonlarca kişisel kullanıcının barındığı facebook hesabınızın yönetimi veya reklamlarınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Twitter

Resmi açıklama hesabı olarak evrim geçiren twitter hesaplarınızın yönetimi veya twitter reklam yönetimizi gerçeleştiriyoruz.

Instagram

Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım uygulaması olan instagram hesaplarınızı göz alıcı ve parıltı bir hale getiriyoruz.

Linkedin

Kurumsal içeriklerinizin ve görsellerinizin paylaşıldığı ve iş dünyasının tümünün yer aldığı elit bir topluluk olan linkedin de sizi farkedilir hale getiriyoruz.

Google+

Google'ın büyük önem verdiği google+ hesaplarınızı, topluluklar önünde sergileyerek insanlarla olan etkileşiminizi artırıyoruz.

Youtube

Youtuber olma hayaliniz ve bir de fikriniz varsa gerisini bize bırakın! Youtube fenomenlerinin desteğiyle hesaplarınızı büyütüyoruz.

Sosyal Medya Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!