digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization), tanıtımı yapılacak içeriğin ya da internet sitesinin, arama motorları üzerinden daha kolay bulunmasını sağlayan ve üst sıralarda yer almasını amaçlayan bir uygulamadır. SEO çalışmalarında bir çok farklı yöntem uygulanmakla beraber öncelikle “anahtar kelime” yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntemin temel amacı, internet sitesinin ilgili anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamaktır. Ancak bu işlemin yapılması için doğallık önemli bir unsurdur.

Arama motoru optimizasyonu, yaygın olan hizmetler arasında yer almaktadır. Günümüzde aktif bir şekilde kullanılan Google, Yandex ve diğer arama motorları odaklı yapılan optimizasyon işlemleri ile anahtar kelimeler kullanılır. Ardından arama motoru üzerinde yapılan aramalar ile reklam yapılan sitenin gözlem işlemi yapılır. SEO danışmanlığı hizmetleri kapsamında Site İçi ve Site Dışı SEO çalışmaları yapılmaktadır. Öncelikle Site İçi SEO çalışmaları kapsamında web sitesindeki tasarım, yazılım, görsel ve içerik optimizasyonları yapılıp Site Dışı SEO çalışmalarına geçilerek web sitesinin tanıtımı yapılmaktadır. Bu çalışmaların ücretlendirmeleri, yapılan işlemlere, anahtar kelime sayısına ve anahtar kelimenin rekabet gücüne, çalışmanın uygulanacağı site dışı platformlara göre değişkenlik göstermektedir.

seo
seo fiyatları

SEO Hizmeti

Digiport, ülkemizde etkin bir şekilde SEO hizmeti veren bir bilişim şirketidir. Bu hizmetler arasında bulunan SEO analiz, kurumsal SEO, kurumsal SEO danışmanlığı alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra çağımızda en çok kullanılan arama motoru olan Google için optimizasyon çalışmaları da yapılabilmektedir.

SEO hizmetinde uygulanan ücretlendirmeler, müşterilerin taleplerine göre şekillenmektedir. Kullanılacak anahtar kelime sayısı, tanıtımı yapılacak ürünün çeşidi bu fiyatların belirlenmesinde önemli bir ölçüt olarak kullanılmaktadır. Bu hizmet, genel olarak metinsel içerikler için kullanılmaktadır. Metinsel içeriklerin tanıtımı oldukça kolaydır. Çünkü yazılarda belirtilen anahtar kelimeler, metin içerisinde işaretlenir ve kişi kolayca fark edebilir. Digiport bünyesinde SEO çalışmaları profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Site İçi SEO

Web sitenin google'ın istediği 300 kritere uygun hale getirilmesi ve bunu yaparken görsel içerikten tutun da kök yazılıma kadar müdahale edilmesidir. İşlem süresi proje büyüklüğüyle doğru ortantılıdır.

Site Dışı SEO

Sektörünüze ve hizmetlerinize uygun medya toplulukları ve internet siteleri kullanılarak ve sosyal medya hesaplarıyla desteklediğimiz sitenin google değerini artırıcı çalışmalardır.

Rakip Analizi

Reklam stratejileriniz için; Rakiplerinizin dijital ortamda yaptığı tüm seo çalışmalarını ve stratejilerini araştırma / projelendirme olarak yaptığımız çalışmalardır.

Site Analizi

Web sitenizin SEO analizini ücretsiz olarak yapıyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışma planını ve projelendirme süresini belirliyoruz.

Google Cezalarından Kurtulun

Sandbox, Bomb ve Cloaking gibi google tarafından ceza alan web sitelerinizin analizini yaparak sitenin tekrardan google dostu hale getirilmesidir.

Youtube SEO

Youtube hesabınıza yönelik olarak oluşturacağımız strateji ve plan takvimiyle birlikte yaptığımız çalışmalardır.

SEO Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!