digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Marka Tescili

Marka Tescili

Marka tescili büyük ya da küçük işletmelerin sahip oldukları isimlerin haklarını satın aldıkları duruma denmektedir. Bunun için ise Türkiye Patent Enstitüsü gerekli işlemleri yürütmekte ve başvuruları tamamlamaktadır. Digiport marka tescili konusunda müşterilerine tam anlamıyla hizmet sunmaktadır. Müşteriler eğer markalarını tescil ettirmek istiyor ise yapmaları gereken tek şey Digiport ile iletişime geçmek ve taleplerini bildirmektir.

Marka tescil işlemleri yapılırken müşterilerden birtakım belgeler talep edilir ve bu evrakların takibi de Digiport aracılığı ile kontrollü bir şekilde sağlanır.

marka tescili
marka başvurusu

Marka Başvurusu

Marka başvurusu yapmak isteyen müşteriler Digiport ile iletişime geçerek isteklerini kısa bir süre içinde belirtebilmektedir. Patentin alınabilmesi için Digiport’un profesyonel ekibi çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Marka başvurusu yapmak isteyen müşteriler Digiport ile iletişime geçerek prosedürler hakkında detaylı bilgi edinebilmektedir.

İsim hakkı firmaların mutlaka elde etmeye çalıştığı ve prestijlerini daha da yükseltmek için aracı olarak kullandıkları alanlar arasında yer alır. Digiport ise Türkiye Patent Enstitüsü’nün taleplerini araştırdıktan sonra müşterilerine gerekli bilgileri vermekte ve işlemlerin kontrolünü sağlamaktadır. Her açıdan kaliteli hizmet veren Digiport’un en önemli ayrıntısı ise sektörde oldukça tecrübeli olmasıdır.

Marka araştırma gibi pek çok işlem Digiport tarafından gerçekleştirilirken müşterilere de destek verilmektedir.

Marka Tescil

Tasarım Tescil

Patent

Faydalı Model

Coğrafi İşaret

Ürün Tescil

Marka Tescili Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!