digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

İnternet Reklamcılığı

Google Adwords Reklamları

İnternet reklamcılığı her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve çok daha geniş mecralara yayılmaktadır. İnternet reklamcılığı sayesinde ise müşteriler çok daha geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Sosyal medyanın yanı sıra arama motorları üzerinden de firmalar kendilerini duyurabilmektedir. İnternet reklamı daha çok arama motorları üzerinden rağbet görmekte ve müşteriler bu konuya daha çok ağırlık göstermektedir. Özellikle hedef kitlesi geniş olan; fakat müşterilere ulaşmayı sağlayamayan firmalar DIGIPORT aracılığı ile bu ihtiyaçlarını karşılayabilme olanağı bulmaktadır.

Google reklam sayesinde müşteriler ana sayfa sıralamasında talep ettikleri yeri alabilmektedir. Özellikle ilk 4’te yer alarak web sitelerinin incelenmesini ya da internet üzerinden satış yapılmasını talep eden müşteriler bu hizmet için DIGIPORT ile iletişime geçebilmektedir. Google’ın yanı sıra müşteriler çok daha farklı reklamcılık dallarından da yararlanma avantajına sahip olabilmektedir.

Google Adwords adı verilen platform aracılığı ile müşteriler belli bir bütçe ayarlaması sağlamakta ve bu bütçe sayesinde diledikleri kadar yayında kalabilmektedir. Bu bütçelerin ve reklamların takibi ise tamamen Digiport tarafından gerçekleştirilir. Tüm işlemler hassasiyetle gerçekleştirilirken aynı zamanda kontroller de sağlanmaktadır.

internet reklamcılığı
google adwords

Google Reklam Ajansı

Google reklam ajansı olarak da bilinen DIGIPORT, kısa vadede müşterilere çözüm önerileri sunmakta ve sektörde daha da yükselmelerine olanak sağlamaktadır. İnternet reklam ajansı niteliği taşımasının yanı sıra daha pek çok hizmet ile de ön plana çıkmaktadır. Google reklam fiyatları ise kişilerin ya da firmaların taleplerine göre farklılık göstermektedir. Müşterilerin tüm bütçe planlamaları DIGIPORT tarafından gerçekleştirilmekte ve sonrasında reklam yayını yapılmaktadır.

İnternet reklam fiyatları için müşteriler diledikleri zaman DIGIPORT’tan fiyat teklifi alabilmekte ve sonrasında faaliyete geçilebilmesi için talep oluşturabilmektedir. Tüm işlemleri hassasiyetle gerçekleştiren firma, müşterilerin her alanda işlemlerini halledebilmekte ve yükselişe geçmesini de sağlayabilmektedir. Firmanız için reklamcılığa ihtiyacınız varsa DIGIPORT ile iletişime geçebilir ve tüm taleplerinizi ileterek dilediğiniz zaman işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Google'da yapılan arama sonuçlarında sayfanın başında ve sonunda çıkan reklamlardır.

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlar adsense iş ortaklığı olan web sitelerde yayınlanan görsel reklamlardır.

Videolu Reklamlar

Youtube'da yada videolu içerik sunan web sitelerinde videonun belirli bölümlerinde ortaya çıkan reklamlardır.

Bağlantı Reklamları

Web sitelerinin metinsel içeriklerinde karşımıza çıkan metin reklamlarıdır.

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamalarda karşımıza çıkan full-frame veya çeşitli boyutlarda olan reklamlardır.

Alışveriş Reklamları

Google'da yapılan arama sonuçlarında sayfanın en üstünde çıkan ürün reklamlarıdır.

İnternet Reklamcılığı Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!