digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Hizmetler

web tasarım

DIGIPORT olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz.

web yazılım

Web yazılım, web tasarımın özel kodlama ile arka planının oluşturulması işlemidir. Web tasarım yapılırken, tasarımın ön planı ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Kurumsal web yazılım, isim yapmış şirketler ya da reklam ve tanıtım gerçekleştirmek isteyen işletmeler için yapılmaktadır.

seo

Web tasarım, web yazılım, görsel ve video içeriklerinizin Google’ın istediği yaklaşık 300 kritere uygun olarak hazırlanması ve bunun sonucu olarak da Google arama sonuçlarında rakiplerinizin önüne geçerek ilk sıralarda yer almanızı ve potansiyel müşteri sayınızı artırmanızı sağlıyoruz.

grafik tasarım

DIGIPORT grafik tasarım departmanımızın 2018 yılının trend tasarımlarını baz alarak hazırladığı dijital ve baskı tasarımları ile göz alıcı ve konuya odaklayıcı bir marka şıklığı elde edin! Tasarımlarınız hazırlandıktan sonra isteğinize göre 3 defa ücretsiz olarak revize edilerek baskıya veya kullanıma hazır hale getirilecektir.

sosyal medya

DIGIPORT markanızın imajını güvenilir ve dikkat çekici hale gelmesini sağlamak için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, içeriklerizi planlıyor ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor. Proje boyunca kişisel / kurumsal hesaplarınız için etkileşimi ve takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

e-ticaret

E-ticaret sitesi yazılımları, diğer internet sitelerinden daha farklı bir yapıya sahiptir. Ürünler hakkında oluşturulacak sekmeler ve açıklamalar fazla olduğundan, sitelerin tasarımında daha uzun ve zahmetli işlemler yapılır. Bu  çalışmalar, e-ticaret sitelerinin kullanımını daha kolay bir hale getirmektedir.

internet reklamcılığı

İnternet reklamcılığı her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve çok daha geniş mecralara yayılmaktadır. Sosyal medyanın yanı sıra arama motorları üzerinden de firmalar kendilerini duyurabilmektedir. İnternet reklamı daha çok arama motorları üzerinden rağbet görmekte ve müşteriler bu konuya ağırlık vermektedir.

tanıtım filmi

Kurumsal tanıtım filmi aracılığı ile müşteriler pek çok mecrada isimlerini duyurabilmekte ve hizmetleri ile ilgili daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Özellikle kısa vadede vizyonunu genişletmek isteyen müşterilerin DIGIPORT ile iletişime geçmesi ve taleplerini bildirmesi yeterli olmaktadır.

fotoğraf çekimi

Profesyonel fotoğrafçılık alanında kaliteli hizmet sunan DIGIPORT, kısa vadede müşterilerinin memnuniyetini de sağlamaktadır. Profesyonel fotoğraf çekimi sayesinde ürünlerini web sitelerinde ya da sosyal medya hesaplarında sergilemek isteyen müşteriler için her alanda çalışma sağlanmaktadır.

domain hosting

Küçük ya da büyük ölçekli işletmeler markalarını ön plana çıkarabilmek için web sitesine ihtiyaç duymaktadır. Domainweb tasarım aşamasında zorunlu olarak ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Hosting hizmetiise domainden sonra sunulan diğer hizmetler arasında yer alır.

marka tescili

Marka tescili büyük ya da küçük işletmelerin sahip oldukları isimlerin haklarını satın aldıkları duruma denmektedir. Bunun için ise Türkiye Patent Enstitüsü gerekli işlemleri yürütmekte ve başvuruları tamamlamaktadır. DIGIPORT marka tescili konusunda müşterilerine tam anlamıyla hizmet sunmaktadır.

Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!