digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Hakkımızda

DIGIPORT

Digiport ailesi olarak alanında uzman ve işine tutkuyla bağlı profesyonellerden kurulu ekibimizle, markanızın hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşıp en etkili sonucu alabilmesi için hizmet veriyoruz.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızla markanızın prestijini arttırıyor, arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayarak sizi görünür kılıyor ve dijital platformlardaki tanıtım faaliyetlerimizle markanızın en fazla sayıda insana, en kreatif şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Bize emanet edilen her projeye titizlikle yaklaşıyor, sürecin bütün aşamalarını hassas bir şekilde tasarlayarak tüm opsiyonları masaya yatırıyor ve sizi memnun edecek en iyi sonucu alana kadar asla pes etmiyoruz. Çünkü Digiport ailesi olarak “Altına imzamızı atacağımız her projenin, bizim için en özel proje olduğuna” inanıyoruz.

digiport

Vizyon

Hayata geçirdiğimiz her projede, çıtamızı daha yukarı çıkarabilmek adına sürekli en iyisini aramak ve kendi sektörümüze yön veren en önemli markalardan biri haline gelmek.

Misyon

Çözüm odaklı, yenilikçi ve dinamik yaklaşımımızla tüm müşterilerimizi kendi sektörlerinde iz bırakan, değer katan ve fark yaratan öncü markalar haline getirmek.

Web Tasarım - Yazılım

Digiport olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Grafik Tasarım - Kurumsal Kimlik

Digiport grafik tasarım departmanımızın 2018 yılının trend tasarımlarını baz alarak hazırladığı dijital ve baskı tasarımları ile göz alıcı ve konuya odaklayıcı bir marka şıklığı elde edin! Tasarımlarınız hazırlandıktan sonra isteğinize göre 3 defa ücretsiz olarak revize edilerek baskıya veya kullanıma hazır hale getirilecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Yapılacak olan web tasarım, web yazılım, görsel ve video içeriklerinizin Google’ın istediği yaklaşık 300 kritere uygun olarak hazırlanması ve bunun sonucu olarak da Google arama sonuçlarında rakiplerinizin önüne geçerek ilk sıralarda yer almanızı ve potansiyel müşteri sayınızı artırmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Digiport sosyal medya takım arkadaşlarımız ile oluşturduğunuz marka imajınızın güvenilir ve dikkat çekici hale gelmesinde önemli rol oynayan sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, içerikler üretiyor yani kısacası siz oluyoruz.

E-Ticaret

Ürünlerinizin online satışlarını gerçekleştirmeniz için hazırladığımız güçlü e-ticaret alt yapısıyla sipariş – ödeme – teslimat işlemlerini harika bir uyum ile gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Tanıtım Filmi - Animayon

Kurumsal tanıtım filmi aracılığı ile müşteriler pek çok mecrada isimlerini duyurabilmekte ve daha geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Tanıtım filmi çekimi için ise müşterilerin Digiport ile iletişime geçmesi ve taleplerini bildirmesi yeterli olmaktadır.

İnternet Reklamcılığı

İnternet reklamcılığı her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve çok daha geniş mecralara yayılmaktadır. İnternet reklamcılığı sayesinde ise müşteriler çok daha geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Sosyal medyanın yanı sıra arama motorları üzerinden de firmalar kendilerini duyurabilmektedir.

Fotoğraf Çekimi

Digiport olarak aldığımız web tasarımı ve grafik tasarım işleri için gerekli dokümanları tarafınızdan almak ile yetinmiyor, güncel olması ve özgünlük katması amacıyla işyerinizin veya ürünlerinizin profesyonel fotoğraf çekimini de üstleniyoruz.

Marka Tescili

Marka koruması, ürün ve hizmetlerinde marka kullanan marka sahiplerini koruyan bir sistemdir. Marka tescilinin amacı, özel yasa ile getirilen korumadan yararlanmak anlamındadır.

Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Müşterilerimiz

Bizi tercih edip onurlandıran değerli müşterilerimizden bazıları:

"Sigorta şirketime yapılan tasarım kurumsalımıza uygun oldu. Emeğiniz için teşekkür ederim."

Samet Biriktir İşyeri Sahibi

"Yaptırdığım e-ticaret sitesi tüm özellikleriyle birlikte tam istediğim gibi elinize sağlık."

Ömer Özbek Çiçekçi

"Web siteme yapılan tasarım ve seo çalışmasının sonuçlarını fazlasıyla aldım. Tüm ekibinize teşekkür ederim."

Aslı Ender Güdek Şirket Sahibi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!