digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Grafik Tasarım

Grafik ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Grafik tasarım, günümüzde reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan en yaygın yöntemdir. Bu yöntem, görsel bir yapıya sahip olup göz alıcı ve dikkat çekici tasarımlara sahip olmaktadır. Bunun amacı, müşterinin dikkatini çekerek akılda kalıcı olmasını sağlamaktır. Sektörden sektöre yapılan tanıtım ve reklamlarda pek çok logo, şekil, renk ve kişiler kullanılmaktadır. Ürünlerin tanıtımının yüksek bir düzeye sahip olması için genellikle ünlü kişiler kullanılır. Bu kişiler, reklam filmlerinde ya da grafik tasarım programlarında elde edinilen fotoğraflarda kullanılabilmektedir.

Grafik tasarımda elde edinilen bir kimlik vardır. Bu kimlik, tasarımlarda ana kaynak olarak kullanılır ve şirketlerin kurumsal kimliği olarak adlandırılır. Kurumsal kimliğin doğru bir şekilde kullanılması ve müşterilere doğru bir şekilde tanıtılması, şirket itibarını önemli bir şekilde etki eder. Şirketin sahip olduğu itibar ne kadar olumlu olursa, müşterilerin talepleri ve şirketin reklamları daha olumlu olur. Aksi takdirde şirketin itibarı düşer ve müşteriler tarafından talep edilmeyen bir marka olur.

grafik tasarım
grafik tasarım fiyatlari

Grafik Tasarımında Verilen Hizmetler

Grafik tasarım kapsamında verilen hizmetler arasında logo tasarım, katalog tasarım, kartvizit tasarım, broşür tasarım ve afiş tasarım bulunmaktadır. Şirketlerin sahip olduğu markaların yanı sıra, farklılık arz edebilmesi için logolar da bulunmaktadır. Logo aynı zamanda bir kimlik görevi görmektedir.

Bu hizmetlerin tamamını verebilen Digiport, oldukça tecrübeli ve uzman personel kadrosu ile müşterilerine tam kapsamlı grafik tasarım hizmeti sunmaktadır.  Müşteri taleplerine göre logo tasarımını yapıp kurumsal kimlik tasarımlarını oluşturmaktayız. Tasarladığımız logo tamamen özgün olup tüm telif hakları müşterimize ait olmaktadır.

Kurumsal Kimlik

Logo, kartvizit, antetli kağıt, cepli dosya, fatura, irsaliye, zarf gibi tüm kurumsal kimlik tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Logo

Sektörünüze ve hizmetlerinize uygun bir şekilde, özgün olarak modern ve kreatif logo tasarımları yapıyoruz.

Kartvizit

Modern tasarım çizgileri ile turizm, emlak, otomotiv gibi bir çok sektöre uygun kartvizitlerinizi tasarlıyoruz.

Katalog - Dergi

Güncel tasarım trendleri ile inşaat, sağlık, teknoloji gibi bir çok sektöre uygun katalog ve dergilerinizi tasarlıyoruz.

Broşür - El İlanı

Kreatif tasarım anlayışı ile tekstil, ticaret, bilişim gibi bir çok sektöre uygun broşür ve el ilanlarınızı tasarlıyoruz.

Promosyon Ürünler

Bloknot, takvim, defter, anahtarlık, kalem, çakmak, bardak altlığı, magnet gibi tüm promosyon ürünlerinizi tasarlıyoruz.

Grafik Tasarım Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!