digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Küçük ya da büyük işletmeler, satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin tanıtımını yapabilmek için profesyonel bir fotoğrafçıya ihtiyaç duyar. Fotoğraf çekimi konusunda da uzman olan Digiport, ürünlerin fotoğraflarını en profesyonel şekilde çekmekte ve müşterilerine teslim etmektedir. Alanında ve sektörde profesyonel olan Digiport, talep edilenleri çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebildiğinden dolayı da başarısından sıklıkla söz ettirmektedir. Kaliteli ve profesyonel fotoğraflar çektirmek istiyorsanız siz de Digiport ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilir ve bu alanda destek alablirsiniz.

Profesyonel fotoğrafçılık alanında kaliteli hizmet sunan Digiport, kısa vadede müşterilerinin memnuniyetini de sağlamaktadır. Profesyonel fotoğraf çekimi sayesinde ürünlerini web sitelerinde ya da sosyal medya hesaplarında sergilemek isteyen müşteriler için her alanda çalışma sağlanmaktadır. Profesyonel fotoğrafçılık çekimi özellikle ürün yelpazesi geniş olan müşteriler için de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

fotoğraf çekimi
profesyonel fotoğraf çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğraf çekimi talepleri için öncelikli olarak müşterilerin analizleri yapılmakta ve sonrasında ne tarz bir çalışma yapılacağına dair saptama gerçekleştirilmektedir. Böylece katalog ya da web sitesi için uygun olan çalışmalar da en hızlı şekilde sağlanabilmektedir.

Katalog fotoğraf çekimi sırasında son teknoloji makineler kullanılmakta ve ürünlerin kalitesinden ödün verilmeden çalışma sağlanmaktadır. Böylece müşteriler de ürünlerini en kaliteli şekilde müşteri portföylerine ulaştırabilmektedir.

Moda fotoğraf çekimi de yine yapılan çalışmalar arasında büyük yer tutar. Kıyafet alanında faaliyet gösteren müşterilerin yanı sıra; saat, takı ya da çanta gibi ürünlerin de çekimi sağlanabilmektedir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Yemek fotoğraf çekimi sayesinde müşterilerin lokanta ya da restoranlarında hazırlamış oldukları yemekler müşterilere sunulmakta ve orijinali ile aynı kalite yakalanmaktadır.

Mekan fotoğraf çekimi aracılığı ile müşteriler bulundukları alanlar hakkında görsel açıdan bilgi sunabilmektedir. Digiport’un hazırlamış olduğu sanal tur sayesinde müşteriler istedikleri zaman mekan ziyaretlerini internet üzerinden gerçekleştirebilmekte ve sanal gezinti imanı sağlanabilmektedir.

Sanal tur çekimi Digiport tarafından çok özenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle marka bilinirliğini artırmak ve daha ön plana çıkmak isteyen müşteriler için Digiport, bu alanlarda da hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

yemek fotoğrafı çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi

Oyuncak, giyim, mücevher, sağlık, gıda ve diğer alanlardaki ürünlerinizin stüdyo ortamında fotoğraf çekimini yapıyor, görüntüleri post prodüksiyon stüdyomuzda işleyerek size teslim ediyoruz.

Moda Fotoğraf Çekimi

En yeni trendleri takip ederek profesyonel modeller eşliğinde moda fotoğraflarınızın çekimini üstleniyor, post prodüksiyon sürecinden geçirdikten sonra size sunuyoruz.

Katalog Fotoğraf Çekimi

Kataloglamak istediğiniz ürünlerin, profesyonel ekibimizle fotoğraf çekimini yapıyor ve katalog şeklinde tasarımını gerçekleştiriyoruz.

Mekan Fotoğraf Çekimi

Tanıtmak ya da ön plana çıkarmak istediğiniz mekanların fotoğraf çekimini üstleniyor, post aşamasını da gerçekleştiriyoruz.

Yemek Fotoğraf Çekimi

Yiyecek, içecek gibi gıda ürünlerinizin profesyonel çekimlerini yapıyor, post aşamasında en doğru şekilde işliyoruz.

Sanal Tur Çekimi

Ziyaretçilere mekanın içindeymiş hissi uyandıran 360 derece çekimler yapıyor, bu sayede kullanıcılarınıza sanal tur imkanı sunmanızı sağlıyoruz.

Fotoğraf Çekimi Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!