digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret, günümüzde pek çok kişinin yatırım yaptığı büyük bir ticaret sektörüdür. Bu ticaret yapısı, tamamen internet veritabanı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Şirketler, sahip oldukları ürünlerin satışı için bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. Bu müşteri kitlesi, diledikleri ürünün satın alımını gerçekleştirebilmek için E-Ticaret sitelerinden yararlanabilmektedir. İnternetin tüm dünyada aktif bir şekilde kullanılmasından bu yana, bu sektör oldukça hızlı bir gelişim göstermiştir. Bu gelişim, kişilerin ticaret yapabilme olanaklarını arttırmış ve işletme ile yapılan ticaret yapısını tamamen değiştirmiştir. E-Ticaret yapılabilmesi için öncelikle satışı yapılacak ürünün seçilmesi gerekir.

Bu ürün farklı türlerde de olabilmektedir. Genellikle bozulmayan ürün olarak değerlendirilen elektronik eşyaların internet üzerinden satılması, diğer ürünlere göre daha kolaydır. Çünkü bu ürünler hakkında tanıtımlar ve özellikler hakkında bilgilerin verilmesi daha kolaydır. Üründen ürüne farklılık oluşabildiğinden müşteriler, ürünler arası kıyaslama yapabilmektedir. Bu sayede müşteri, doğru ürünün seçimini daha rahat bir şekilde yapabilmekte ve istediği ürünü kıyaslama yöntemi ile karşılaştırabilmektedir.

E-ticaret sitesi yazılımları, diğer internet sitelerinden daha farklı bir yapıya sahiptir. Çünkü ürünler hakkında oluşturulacak sekmeler ve açıklamalar oldukça fazla olduğundan, sitelerin tasarımında daha uzun ve zahmetli işlemler yapılır. Uzmanların gerçekleştirdiği çalışmalar, e-ticaret sitelerinin kullanımını daha kolay bir hale getirmektedir. Bu sitelerin tamamı, müşterilerin talebi üzerine oluşturulur.

e-ticaret
e-ticaret danışmanlığı

E-Ticaret

Digiport, E-ticaret sitesi yazılımı konusunda ülkemizde önde gelen bir şirket konumundadır. Sahip olduğu uzman yazılımcılar ve web tasarımcılar, oldukça kaliteli işler yapmakta ve müşterilerin önemli bir üretim kaynağı halindedir. E-ticaret sitelerinde belirledikleri fiyatlar, standart olarak üretilmiş hazır E-ticaret siteleri, E-ticaret danışmanlığı hizmeti ve sanal mağaza, şirketin verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Digiport, internet sitesi yazılımı ve tasarımı üzerine ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren bir şirket olup, tasarımları ve kalitesi ile site ziyaretçilerini büyülemektedir. Uzman kadronun çalışma disiplini ve müşterilerine verdikleri değer, kaliteli işler yapmalarının anahtarıdır. Digiport, fiyatlandırma konusunda oldukça uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. E-ticaret siteleri için uyguladıkları fiyatlar, tasarımlara ve renklendirmelere göre değişkenlik göstermektedir.

Ürünlerinizin online satışlarını gerçekleştirmeniz için hazırlanan güçlü E-ticaret alt yapısıyla sipariş, ödeme, teslimat işlemlerini harika bir uyum ile gerçekleştirmen sağlanmaktadır.

E-ticaret platformunu kullanmaya başladığınızda müşterinizin sitedeki ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri, yorum ve puan sistemiyle etkileşimde bulanabilecekleri bir yazılıma sahip olacaksınız. Yapılacak sipariş işlemiyle birlikte her işlemde, hem tarafınıza hem de müşteriye gönderilecek bilgilendirme E-postaları iş takibini yapabilmenize ve iş akışını başarılı bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Ürün Yönetimi

Basit kullanıcı arayüzü yapısına sahip tasarımlar ile ürünlerinizi kolayca ekleyip silebilir ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Kategori Yönetimi

Kategori yönetimi ile birlikte ürünleri kategorilere ayırarak ürünün ilgili sayfadan görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Sanal POS kullanmanıza gerek kalmadan aracı yazılım firmaları aracılığıyla belirli komisyon oranlarında tahsilatınızı online olarak yapabilirsiniz.

Kargo Seçenekleri

Kargo gönderim ücretlerini ürüne ve gidecek bölgeye göre sınırlandırabilir, kargo takip sistemiyle müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

XML Entegrasyonu

XML Entegrasyonu ile affilate sistemi gibi başka bir sitede bulunan ürünleri kolayca web sitenize ekleyerek satış elde edebilirsiniz.

Fatura Modülü

Fatura Modülü ile satışını gerçekleştirdiğiniz ürüne ait elektronik bir ortamda proforma fatura oluşturarak müşterinizle paylaşabilirsiniz.

E-Ticaret Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!