digiport

Büyükdere Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak / İstanbul

0212 942 87 66

info@digiport.com.tr

Düzenli Zafiyet Tarama ve Yönetimi

Düzenli Zafiyet Tarama

Kurumların tercihine bağlı olarak proaktif güvenliğin temel bileşenlerinden olan sızma testi çalışmaları, genellikle maliyet faktöründen dolayı yılda bir kez yaptırılabilmektedir.

Orta ve büyük ölçekli kurumların kullandığı IT sistemlerinde ortalama olarak her hafta kritik öneme sahip güvenlik açıklıkları ortaya çıktığını göz önünde bulundurarak, Düzenli Zafiyet Tarama ve Yönetimi hizmetimiz sayesinde, müşterilerimiz sızma testi yaptırmadığı zaman aralığında internet üzerinden ve kurumun iç ağından otomatize bir şekilde düzenli olarak tarama tiplerine göre çeşitli yazılımlarla zafiyet taramalarıyla güvenliğin sağlanmasında ek bir katmana sahip olmaktadırlar.

düzenli zafiyet tarama
düzenli zafiyet yönetimi

Düzenli Zafiyet Tarama ve Yönetimi Hizmeti

Müşterilerimizden sistemleri hakkında detaylı teknik bilgiler alındıktan sonra uzmanlarımız analizlerini gerçekleştirir ve zafiyet tarama ve yönetim sistemine tiplerine göre kurumun varlıklarını tanımlamaktadır.

Belirlenen zaman periyotlarında taramalar gerçekleştirilir ve tek bir ekrandan hem uzmanlarımız hem de müşterilerimiz yönetebilmektedir.

Tarama sonuçları uzmanlarımızca incelenerek aylık olarak ayrıca raporlanmaktadır.

Siber Güvenlik Referanslarımızı İncelemek İster Misiniz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!